A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kanada - Diskuze

Původní dotaz

Kanada-vízum-dokumenty /souhlas rodiče s cestou dítěte

02.09.2013 15:19:29 | Blue.blue
Blue.blue
Zdravím všechny, prosím o radu - ambasáda mě po mailu špatně informovala, že pokud cestuji s nezletilým synem (bude mu 17 let), a jsem rozvedená, stačí rozsudek o svěření do péče.
Mám tedy podané žádosti o víza, ale musím dodat souhlas druhého rodiče, notářsky ověřený. Při ověření jsem byla upozorněna na notářském úřadě na nutnost tzv. superlegalizace, prostřednictvím 2 ministerstev a zastup. úřadu - prosím - máte někdo zkušenost, zda stačí JEN NOTÁŘSKY OVĚŘENÝ SOUHLAS nebo je potřeba právě i tzv. superlegalizace?
Podle informací od Letuska.cz a Studentagency.cz stačí jen ten notářsky ověřený souhlas+kopie rodného listu - má to někdo aktuálně vyzkoušeno?
Předem moc díky za jakékoliv info! Hanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hawkeye 25.05.2014 20:38:06
Re: Kanada-vízum-dokumenty /souhlas rodiče s cestou dítěte  

Kdo má zvací dopis, musí mít nejmíň dvojnásobek, protože se předpokládá, že jako slušný host bude své hostitele zvát do restaurací a na výlety.

• Anonym (1)
  • Hawkeye
Michals
13.04.2014 14:16:40 90.181.79.***

Zdravím :-) v červnu se chystám na 5 týdnů do Kanady navštívit rodinu. Někde jsem četl, že úředníci na letišti požadují po turistech cca 100-150 CAD na den, aby byl povolen vstup do země. Nevíte někdo, jestli tuto částku musíme mít ikdyž budem mít zvací dopis od rodiny?

Blue.blue 28.09.2013 20:19:02

:-) tak kdyby to taky někdo další potřeboval - stačil opravdu jen notářsky ověřený podpis na souhlasu s cestou od druhého rodiče. Hanka

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Blue.blue 02.09.2013 16:19:29
Kanada-vízum-dokumenty /souhlas rodiče s cestou dítěte  

Zdravím všechny, prosím o radu - ambasáda mě po mailu špatně informovala, že pokud cestuji s nezletilým synem (bude mu 17 let), a jsem rozvedená, stačí rozsudek o svěření do péče.
Mám tedy podané žádosti o víza, ale musím dodat souhlas druhého rodiče, notářsky ověřený. Při ověření jsem byla upozorněna na notářském úřadě na nutnost tzv. superlegalizace, prostřednictvím 2 ministerstev a zastup. úřadu - prosím - máte někdo zkušenost, zda stačí JEN NOTÁŘSKY OVĚŘENÝ SOUHLAS nebo je potřeba právě i tzv. superlegalizace?
Podle informací od Letuska.cz a Studentagency.cz stačí jen ten notářsky ověřený souhlas+kopie rodného listu - má to někdo aktuálně vyzkoušeno?
Předem moc díky za jakékoliv info! Hanka

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu