A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kanada - Diskuze

Původní dotaz

Emigrace,práce v kanadě

30.09.2012 13:14:20 | Miki.MustangGt
Miki.MustangGt
Zdravím momentalne jsme student střední školy a zbývá mi rok a pul do konce studia a přemyšlel sem a chtel bych emigrovat do Kanady a tak bych se chtěl zeptat jesly už nekdo má skušenosti s nečím podobný nebo ví nejaké informace moc by mě to mohlo díky za každé info;)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hawkeye 25.05.2014 20:13
Re: Emigrace,práce v kanadě  

Všechny informace a formuláře ke stáhnutí jsou tady cic.gc.ca
Pokud tomu nerozumíš, nemáš v Kanadě co dělat.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.08.2013 01:33 66.186.87.***
Re: Emigrace,práce v kanadě  

Ahoj,
jestli chces emigrovat do Kanady, tak zaklad je umet dobre komunikovat v anglictine nebo francouzstine. V tech 3 radcich v cestine v tve otazce je 10 hrubych chyb. Jestlize vsak ovladas vyborne nejakou profesi, ktera Te uzivi, potom staci komunikovat na zakladni urovni. Nebo jestlize mas hodne penez, potom nemusis umet nic.
Hodne stesti.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Miki.MustangGt 30.09.2012 14:14
Emigrace,práce v kanadě  

Zdravím momentalne jsme student střední školy a zbývá mi rok a pul do konce studia a přemyšlel sem a chtel bych emigrovat do Kanady a tak bych se chtěl zeptat jesly už nekdo má skušenosti s nečím podobný nebo ví nejaké informace moc by mě to mohlo díky za každé info;)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu